Menu

Content

Breadcrumb

Årets medlemsblad 2008 - NorRam (Derby County)

Denne sesongen ble årets medlemsblad NorRam (Derby).

Som i sesongen 2002/2003 stakk Derby av med seieren og det var igjen meget fortjent. Redaktør Ketil Jakobsen har gjort en formidabel jobb med bladet sammen med sine skribenter Inge Haagensen og bla. Nils Johan Dahl. Bladet har også taklet overgangen til A4 format på en glimrende måte. Fullspekket med stoff og mange timers iherdig innsats har gjort juryen overbegeistret og det var aldri tvil om valget. Her er noen kriterier som juryen la til grunnlag for kåringen:

- Sideantallet som var meget høyt
- Presentasjon av klubbens avdelinger på en glimrende måte.
- Facts and Figures gjort med nøye og grundig research.
- Innside informasjon fra klubbens styre, og alt rundt økonomi.
- Lite skrivefeil og slurv
- Mye om gamle dager i en tradisjonellrik klubb

Alt i alt veldig lite å sette fingeren på. Den neste må bli bruk av fargebilder som kanskje vil friske opp enda litt mer i et glimrende medlemsblad.